Oftalmoloogi esmane konsultatsioon (kuni 30 minutit) - 70€.
(konsultatsiooni hind sisaldab visiidi kokkuvõtet digiloos. Digiloo täitmine ei tarvitse olla kohene, seda tehakse mõistliku aja jooksul). 
Oftalmoloogi konsultatsioon keratokoonuse, kõvade kontaktläätsede ja kosmeetiliste kontaktläätsede teemaga seoses alates 80€ või ajapõhine 100€/tund
Konsultatsioon sisaldab nägemisuuringut, hinnangut silmade tervisele mikroskoobi vaates,  konsultatsiooni patsiendi murega seonduvalt ja vastuseid patsiendi küsimustele, ravitaktika läbiarutamist, Prillide või läätsede tellimisel koostööpartnerilt ka vastavat prilli või kontaktläätsemäärangut (seda ei väljastata paberil prilliretseptina, patsient võib soovi korral kasutada enda prilliraami). 

Lisaprotseduurid lisatasu eest: 
Nägemisuuring pupilli laiendavate tilkadega 15€
Silmapõhjade uuring  pupilli laiendavate tilkadega 10€
I-care tonomeetria 5€
Schirmeri kuiva silma test 5€
Pentacam uuring 2 silma-50€
Paberil prilliretsepti väljastamise lisahind kuni 10 a. lapsele 40€. Prilliretseptile võetakse ka lapsevanema allkiri, mis kuinnitab et lapsevanem on aru saanud, miks kirjutati välja just niisugune prillimäärang ja millised olid alternatiivsed võimalused

Oftalmoloogi korduv konsultatsioon - alates 30€
Oftalmoloogi E-visiit, sh. korduvate ravimiretseptide väljastamine -alates 15 €
Arsti ajapõhine töö: 100 €/tund

Konsultatsioon sisaldab silmaarsti tegevust ja uuringuid ajatariifist lähtudes, sisaldades saumu tegevusi kui oftalmoloogi konsultatsioon.

Mõningaid olulisi uuringuid tellime ka  Ida- Tallinna Keskhaiglalt.