Paljud silmaarstid ei tegele tänapäeval prillide väljakirjutamisega. Selle põhjuseks on asjaolu, et hea prillimäärang, mis arvestab patsiendi nägemist, tausta (eelnevaid prille ja määranguid), ootusi ja vajadusi, võtab uskumatult kaua aega ning lisab arsti tööle mittevajaliku materiaalse vastutuse komponendi. Arsti peamine roll on aga anda hinnang silmade tervisele. 

Teiseks on tänapäeva prilliklaasid väga kõrgtehnoloogilised ja patsiendi vajadusi väga suurel määral arvestavad. Sellest aga sõltub isegi nende prillide määrang ehk retsepti kirjutatavad numbrid. 

Eelnevast tulenevalt ongi mõistlik prillid väljakirjutada ja osta ühes kohas.

Olen oma senises praktikas väga palju tegelenud nägemise ja nägemishäiretega, sealhulgas väga keeruliste nägemishäirete korrigeerimisega nii prillide kui kontaktläätsedega. Saan kindlasti olla abiks mitmesuguste nägemisprobleemide lahendamisel. Prillimäärangud koostööpartneri LENS Optika tarbeks kuuluvad meie visiiditasu sisse ilma lisatasuta. Lisaks võivad prillimäärangu (paberil prilliretsepti) kaasa saada ka alla 10-aastased lapsed, aga seda lisatasu eest. 

Patsient saab kasutada Silmakabineti prillimäärangut LENS Optikas klaaside asetamiseks enda kaasavõetud prilliraami.